KONST / Litografier / Färglitografi 12872469

nr 1287 2469

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 2366/5000, , interiör, 56x40 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:12:55

9/11 17:08:12 1      800 kr
11/11 18:01:30 2      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk